TERAPIA CESTA PODĽA BRANDON BAYS

UPOZORNENIE: Terapiu Cesta sme nahradili novšou a účinnejšou metódou RUŠ v spolupráci so stránkou život v radosti.

Terapiu „Cesta“ vymyslela Brandon Bays, ktorej v roku 1992 diagnostikovali rakovinový nádor maternice o veľkosti basketbalovej lopty. Táto životná skúsenosť ju viedla k hľadaniu cesty uzdravenia a odhalila spôsob, ako sa dostať do hĺbky svojej duše a objaviť samoliečaci potenciál vlastného tela. Nebrala žiadne lieky, nepodstúpila žiadne operácie a za 6 týždňov nádor úplne zmizol. Na základe vlastných skúseností zostavila vlastný návod, pomocou ktorého sa každý človek môže vydať na svoju cestu uzdravenia, odkryť a vyriešiť potlačené spomienky a vzorce z detstva, ktoré spôsobujú emocionálne a fyzické problémy.

Terapia „Cesta“ sa dá použiť ako pre fyzické tak pre emocionálne uzdravenie. Ukázala sa ako účinná pri zdravotných problémoch, riešení vzťahov, kariéry a širokej škály rôznych životných situácií.

Pri terapii sedíte celý čas so zatvorenými očami a terapeut Vás sprevádza jednotlivými krokmi cesty. Terapia je v úvode spojená s meditáciami a navodením pohodovej atmosféry. Dĺžka terapie je individuálna podľa toho, ako sa budete vedieť uvoľniť, vypnúť rozum a nechať sa viesť.

            Pri tejto terapii je dôležité chcieť riešiť svoje problémy a otvoriť sa.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *